Biuro rachunkowe Bielsko

Współpraca

Jak pracujemy?

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem służąc pomocą w zakresie prawa podatkowego i innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi optymalnie dostosowane do jego potrzeb i możliwości finansowych.

Pomoc w kontaktach z Urzędami

Pomagamy także Naszym Klientom rozwiązywać problemy jakie mogą ich spotkać ze strony urzędu skarbowego czy innych organów państwowych.

Pełne bezpieczeństwo

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności, co dodatkowo daje Naszym Klientom niebywały komfort i bezpieczeństwo.

Gwarancja jakości

Mając na uwadze jakość świadczonych przez Naszą Kancelarię usług, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, analiz finansowych, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych, stale aktualizują poprzez szkolenia w tych dziedzinach.

Wycena

Zapytaj o wycenę już dzisiaj, to nic nie kosztuje. Wysokość wynagrodzenia za usługi księgowe uzależniona jest m.in. od rodzaju prowadzonej działalności, formy prawnej klienta, formy opodatkowania, liczby dokumentów księgowych oraz liczby zatrudnionych pracowników.

zadaj pytanie